Війська РФ віроломно напали на суверенну, незалежну Україну. Закликаємо допомогти українській армії захистити нашу державу!

Bitcoin гаманець

 

НОВИМ користувачам

Створення нового гаманця Bitcoin потребує не більше хвилини. Вы одержуєте повноцінний Bitcoin гаманець. Зможете відразу відправляти та одержувати bitcoin-платежі.

 

Існуючим користувачам

Якщо раніше Ви вже реєструвались на Сервисі btcBank, тоді Вам просто потрібно натиснути кнопку нижче, щоб увійти в Особистий Кабінет.

 
Реєстрація

btcBank имеет онлайн-кошелек Bitcoin, который позволит Вам надежно хранить Bitcoin-монеты и совершать операции с ними. Каждый пользователь btcBank может иметь несколько btc-адресов. btcBank интегрирован с популярными платежными системами. Купити біткоїни можно картой Visa или MasterCard любого украинского банка.


SMS Безпека
гаманця

 

Захист SSL, HTTPS
протоколом

 

Зручність в
експлуатації

         

Online доступ з
усіх пристріїв

 

Використання кількох
bitcoin-адрес

 

Поповнення
через Приват24


 

Відео. Огляд біткоїн-гаманця від btcBank?

Bitcoin - це цифрові монети, які можна пересилати за допомогою Інтернету. Загальна кількість біткоїнів обмежена, як і кількість золота на Землі. Біткоїни видобувають за допомогою комп’терів, це називається майнінгом. Для роботи з біткоїнами потрібен цифровий гаманець. btcBank надає надійний біткоїн-гаманець з 2х факторним захистом.

 

bitcoin partmone. бикоин кошелек

Ще кілька років тому ніхто не знав що таке bitcoin. А зараз монетка з літерою В відома кожному. Магазинів та сервісів, що працюють з біткоїном з кожним роком стає дедалі більше. Ними починають користуватись також часто, як і звичайними банківськими картками. Реєструйтесь на сайті та приєднуйтесь до IT-спільноти біткоїн!