Війська РФ віроломно напали на суверенну, незалежну Україну. Закликаємо допомогти збройним силам України захистити нашу державу!

Bitcoin гаманець

 

НОВИМ користувачам

Створення нового гаманця Bitcoin потребує не більше хвилини. Вы одержуєте повноцінний Bitcoin гаманець. Зможете відразу відправляти та одержувати bitcoin-платежі.

 

Існуючим користувачам

Якщо раніше Ви вже реєструвались на Сервисі btcBank, тоді Вам просто потрібно натиснути кнопку нижче, щоб увійти в Особистий Кабінет.

 
Реєстрація

btcBank має онлайн-гаманець Bitcoin, який дозволяє Вам надійно зберігати Bitcoin-монети та здійснювати операції з ними. Кожен користувач btcBank маже мати декілька btc-адрес. btcBank інтегрован з популярними платіжними системами. Купити біткоїни можна карткою Visa або MasterCard будь-якого українского банку.


SMS Безпека
гаманця

 

Захист SSL, HTTPS
протоколом

 

Зручність в
експлуатації

         

Online доступ з
усіх пристріїв

 

Використання кількох
bitcoin-адрес

 

Поповнення
через Приват24


 

Відео. Огляд біткоїн-гаманця від btcBank?

Bitcoin - це цифрові монети, які можна пересилати за допомогою Інтернету. Загальна кількість біткоїнів обмежена, як і кількість золота на Землі. Біткоїни видобувають за допомогою компьютерів, це називаеться майнінгом. Для роботи з біткоїнами потрібен цифровий гаманець. btcBank надає надійний біткоїн-гаманець з 2х факторним захистом.

 

bitcoin partmone. бикоин кошелек

Ще кілька років тому нихто не знав що таке bitcoin. А зараз монетка з літерою В відома кожному. Магазинів та сервісів, що працюють з біткоїном з кожним роком стає дедалі більше. Ними починають користуватись також часто, як і звичайними банківскими картками. Реєструйтесь на сайті та приєднуйтесь до IT-спільноти біткоїн!